Pinko – co to za marka?

Pinko – krótka charakterystyka marki

Wielkie marki w zasięgu twojej ręki – pinko franczyza brzmi jak pomysł na życie! Pinko to włoska marka, która słynie z produkcji wysokiej jakości toreb. To co wyróżnia markę na rynku to zdecydowanie niebanalne fasony, odważna stylistyka oraz zorientowanie na prawdziwe potrzeby współczesnych kobiet. W portfolio marki znajduje się wiele kultowych, znanych na całym świecie modeli, które nierzadko wybierane są przez światowego formatu gwiazdy. Od samego początku pojawienia się na naszym rodzimym rynku marka zyskała serca polskich kobiet. Pinko kojarzy się przede wszystkim z dokładnie wyselekcjonowanymi materiałami, oryginalnymi projektami oraz ciekawym połączeniem kolorów. Torby Pinko idealnie dopełniają zarówno codzienne, jak i nieco bardziej eleganckie stylizacje.

Pinko – krótka zaskakująca historia firmy

Marka Pinko to prawdziwie włoska firma, która została założona już ponad czterdzieści lat temu. W 1980 roku Pietro Negra oraz jego żona Christine Rubini postanowili założyć niebanalną markę, z myślą o współczesnych i niezależnych kobietach. Od samego początku istnienia na rynku marka wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem, idealnym dopasowaniem do współczesnych trendów oraz idealnym trafieniem w gusta nowoczesnych kobiet. Marka obecna jest na wielu rynkach, w tym również oczywiście w Polsce.

Czym Pinko wyróżnia się na naszym rynku

  1. Eleganckie fasony skrojone na miarę współczesnych kobiet

  2. Współpraca z ikonami ze świata mody, filmu oraz muzyki

  3. Stale świeże kolekcje i duży wybór

  4. Elegancja na światową sławę w dobrych cenach

Jak założyć sklep Pinko w Polsce?

Jeśli jesteś fanką tej marki i szukasz sposobu na własny biznes, trafiłaś w odpowiednie miejsce. Od jakiegoś czasu istnieje możliwość założenia sklepu franczyzowego pod szyldem Pinko. Pinko franczyza nie różni się niczym innym od zwykłej franczyzy. Wystarczy nawiązać współpracę z agencją, która udziela licencji na sprzedaż produktów marki Pinko i możesz zaczynać. Dodatkowo, w ramach franczyzy stale otrzymujesz wsparcie oraz know-how pozwalające na prowadzenie biznesu.

Author: dobrespolki.com.pl