Pralnia Warszawa – zaufaj pralni EBS!

Masz w domu piętrzące się stosy brudnych ubrań? Szukasz pralni, która kompleksowo zatroszczy się o czyszczenie odzieży twojej i twoich bliskich? EBS – pralnia Warszawa to specjalistyczna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w praniu różnego rodzaju materiałów dla klientów indywidualnych oraz firm, świadcząca też innowacyjne usługi, jak pranie na telefon.

Nie masz czasu, aby samodzielnie krążyć po stolicy z bagażnikiem pełnym brudnych ciuchów, nie chcesz stać w korkach i kolejce do pralni? EBS ma dla ciebie rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Wyślemy do Ciebie kuriera i wypierzemy wszystko, co trzeba w najkrótszym możliwym czasie.

Pralnia dla leniwych? Nic podobnego!

Jeszcze do niedawna korzystanie z usług pralni przez klientów prywatnych było postrzegane jako ekstrawagancja. Panowało też powszechne przekonanie, że pralnia opłaca się tylko większym firmom, takim jak hotele, restauracje czy szpitale. Dziś już wielu zapomniało o tym stereotypie, a oferta taka jak pralnia EBS zaskakuje nie tylko różnorodnością usług, ale i ich dobrą ceną.

Oddanie odzieży do pralni nie jest też wyrazem lenistwa, ale zwykłą troską o wysoką jakość prania i przemyślaną oszczędnością czasu tych klientów, którzy mają inne, ważniejsze obowiązki. W dużym mieście, takim jak Warszawa, niewiele osób ma czas na domowe obowiązki, a jednocześnie potrzebują nienagannej, dobrze wypranej i wyprasowanej odzieży. To właśnie z myślą o nich powstała usługa pranie na telefon.

Sprawdzona pralnia w Warszawie

Pralnia EBS ma swoje oddziały w wielu miejscach w stolicy, dzięki czemu usługi pralnicze możesz zlecić zarówno w stacjonarnych punktach odbioru, jak i online, bez wychodzenia z domu czy biura. Oferujemy kompleksowe usługi, jak pranie chemiczne, wodne i ekologiczne w technologii Aqua-Dry.

EBS to nie tylko usługa prania odzieży. Możesz nam też powierzyć obuwie i tekstylia, dywany, wykładziny, firany czy zasłony. W razie potrzeby dokonamy też niezbędnych przeróbek krawieckich, od skracania po naprawę suwaków i wszywanie guzików.

Author: dobrespolki.com.pl